• In English
  • Ми активно розвиваємо урядову комунікаційну стратегію «Єдиний голос», - Роксолана Стадник
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 травня 2018 року о 13:22

    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України активно розвиває урядову комунікаційну стратегію «Єдиний голос», щоб  інформація була доступною у відкритих джерелах. На цьому наголосила в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр» керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник.

    «Ми намагаємося сприяти становленню пасивного доступу — коли вся інформація стане доступною у відкритих джерелах. Тому активно розвиваємо урядову комунікаційну стратегію «Єдиний голос». Тобто, щоб якомога більше інформації виходило від органів виконавчої влади в різних формах — інфографіка, презентації, коментарі, прес-релізи тощо. Разом з експертами, представниками громадянського суспільства організовуємо семінари, круглі столи, конференції, зокрема у регіонах», - повідомила керівник департаменту.