• In English
 • Мала приватизація почнеться вчасно, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 липня 2018 року о 11:06

  Міністр Кабінету Міністрів, голова Міжвідомчої робочої групи з питань приватизації Олександр Саєнко провів нараду з керівництвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Фонду державного майна України, на якій обговорили проблемні питання запуску «малої» приватизації.

  У нараді взяли участь перший заступник голови Міністерства економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та виконуючий обов’язки голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров.

  Учасники наради домовилися про те, що в найкоротші терміни будуть врегульовані усі спірні питання для того, щоб вже в липні, як і передбачалося, розпочати процес малої приватизації.

  «Мала приватизація буде розблокована і розпочнеться в раніше вказані строки», - підкреслив Олександр Саєнко за підсумками наради.

  Згідно з результатами наради, Мінекономрозвитку разом з НКЦПФР пропрацюють умови продажу пакетів акцій державних компаній на електронних майданчиках, уточнять деталі та умови проведення електронних аукціонів, гарантійних внесків та ін., підготують роз’яснення питання введення інформації про умови електронних аукціонів.

  «Плануємо, що на цьому тижні ФДМУ підпише договори з авторизованими електронними майданчиками і вже на наступному тижні ми зможемо почати перші конкурси з продажу. Наше завдання – провести приватизацію якісно, прозоро, з максимальним економічним ефектом для підприємств, які ми передаємо в приватну власність. Усі проблемні питання ми вирішимо в рамках робочого процесу й проведемо малу приватизацію вчасно та якісно», - наголосив Міністр Кабінету Міністрів України.

  Довідково

  ФДМУ визначив та оприлюднив більш ніж 600 об’єктів по всій країні, які продаватимуться в рамках програми малої приватизації у 2018 році. Мається на увазі продаж об’єктів державної або комунальної власності (єдині майнові комплекси держпідприємств та пакети акцій суб’єктів господарювання, понад 50% статутного капіталу, які належать державі). Вартість активів таких об’єктів не має перевищувати 250 млн грн. Згідно з Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна”, який набрав чинності в березні, мала приватизація буде відбуватися через електронну систему «ProZorro.Продажі». На минулому тижні в системі були акредитовані перші 10 майданчиків для малої приватизації.

  Мала приватизація почнеться вчасно, – Олександр Саєнко Мала приватизація почнеться вчасно, – Олександр Саєнко