• In English
 • МОЗ України та представники Чорнобильських організацій напрацьовують дорожню карту щодо медичної допомоги
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 09 липня 2018 року о 11:36

  У МОЗ відбулася робоча зустріч з представниками громадських організацій, що опікуються проблемними питаннями осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Результатами першої зустрічі стало напрацювання дорожньої карти подальших кроків у вирішенні найважливіших питань, що стосуються надання медичної допомоги громадянам України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  З метою пошуку шляхів вирішення піднятих під час зустрічі питань, найближчим часом буде проведено низку тематичних робочих нарад, зокрема 24 липня представники МОЗ візьмуть участь у Всеукраїнському семінарі на тему: “Про заходи з реалізації державних програм комплексного медичного забезпечення для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

  Заступник Міністра Олександр Лінчевський відзначив важливість спільної роботи для вирішення проблемних питань, та висловив вдячність за слушні пропозиції та конструктивну критику від представників громадських організацій “Союз Чорнобиль України”, “Припять-Центр”, “Пожежні Чорнобиля”,”Чорнобиль-86”.

  Переконані, що завдяки активній співпраці МОЗ з громадськими організаціями, вперше за останні роки на належному рівні будуть розглянуті проблеми щодо надання медичної допомоги особам постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС.