• In English
 • Максимальна обізнаність про енергоефективні заходи дозволить підвищити рівень енергоефективності в Україні, – Юлія Підкоморна
  Міністерство енергетики України, опубліковано 10 серпня 2021 року о 16:00

  Важливим завданням для Міністерства енергетики є не тільки впровадження політики енергоефективності, а і популяризація реформи енергоефективності у суспільстві.

  На цьому наголосила заступник Міністра енергетики Юлія Підкоморна під час виступу на презентації навчальної програми з енергоефективності для представників ЗМІ у рамках проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

  «Міненерго спільно з Держенергоефективності за допомогою державних механізмів спонукає до впровадження та стимулювання заходів з енергоефективності, як у промисловості, так і в побутовому секторі», - наголосила Юлія Підкоморна.

  Вона відзначила роль медіа та закликала представників ЗМІ до поглиблення обізнаності з питань енергоефективності, щоб висвітлювати ці питання у публічній площині та формувати їх правильне розуміння і сприйняття суспільством. Підготовка широкої професійної спільноти журналістів буде фахово та об’єктивно сприяти процесу популяризації реформи у сфері енергоефективності.

  «Наше спільне завдання, щоб українці були максимально обізнані і максимально захищені у своєму прагненні до енергоефективності та впровадження енергоефективних заходів», – зазначила Юлія Підкоморна.

  Слід зазначити, що Міненерго та Держенергоефективності вже розробили Концепцію програми з енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики на 2022 – 2026 роки. Окрім вже традиційного напряму стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, у документі також передбачено заходи щодо стимулювання енергоефективності в бюджетній сфері.

  Триває робота над розробленням державних механізмів стимулювання енергоефективності в промисловості.