• In English
 • Ігор Корховий: Енергоефективність у будівлях — один із основних інструментів у боротьбі з енергетичною бідністю
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 10 серпня 2021 року о 15:15

  Проект «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ» розпочав свою роботу. Під час навчання медіа-спеціалісти ознайомляться з актуальними програмами підвищення енергоефективності в Україні, пілотними проектами з енергоефективної реновації будівель уряду, міністерств та центральних органів виконавчої влади.

  «Завдяки проведенню енергоефективних заходів будівлі стають сучаснішими та комфортнішими. Крім того, це великий крок до боротьби з енергетичною бідністю, адже в результаті проведення таких заходів рівень платіжки за опалення значно знижується. Впевнений, що навчальна програма з енергоефективності допоможе представникам медіа цікаво та доступно висвітлювати важливу інформацію з цієї галузі», — зазначив під час презентації навчальної програми заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий.

  Серед спікерів курсу: викладачі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, представники державних органів виконавчої влади, журналісти та експерти у сфері енергоефективності.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій повідомив, що Парламент ратифікував угоду з ЄІБ щодо кредиту у 300 млн євро на комплексну термомодернізацію громадських будівель.

  Довідково

  Проект відбувається за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства енергетики, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Національної спілки журналістів України.

  Програма здійснюється за підтримки проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.