• In English
 • Максим Степанов розпочинає серію особистих інспекцій COVID-лікарень України
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 09 вересня 2020 року о 15:51

  Сьогодні Міністр охорони здоров’я Максим Степанов відвідав столичну клінічну лікарню №4, яка надає медичну допомогу людям, хворим на COVID-19, і поспілкувався з лікарями та пацієнтами. Про це Максим Степанов розказав під час щоденного брифінгу.

  «Завдання МОЗ - шукати рішення проблем, яких наразі в медичній системі ще чимало. Якщо лікарі не будуть говорити про ці проблеми, то й рішення знайти буде набагато складніше. Тому я завжди відкритий до діалогу. Мені важливо розуміти, що турбує медичних працівників, особливо зараз, під час пандемії COVID-19. Я постійно відвідую лікарні по всій країні і закликаю лікарів відкрито говорити про проблеми», - наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

  Міністр відвідав пацієнтів з COVID-19, поспілкувався з ними про рівень надання медичної допомоги та перебіг лікування.

  Наразі у київській міській клінічній лікарні №4 – близько 700 працівників, які щороку надають допомогу більш ніж 20 тисячам пацієнтам. У зв’язку з початком пандемії COVID-19 ліжка соматичних відділень були перепрофільовані в інфекційні. Зараз у лікарні розгорнуто 375 ліжок інфекційного шпиталю з 20 ліжками інтенсивної терапії для інфекційних хворих.