• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив утворення Ради з національної інфраструктури геопросторових даних

  9 вересня рішенням Уряду прийнято постанову про затвердження Положення про Раду з національної інфраструктури геопросторових даних та її склад.

  Рада з національної інфраструктури геопросторових даних – це колегіальний дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, який має консультативну функцію щодо визначення механізмів реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.

  Головою Ради є Віце-прем’єр-міністр України-Міністр цифрової трансформації, членами Ради є представники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, Національної академії наук України, органів місцевого самоврядування та установ, підприємств та організацій, які мають досвід діяльності з геопросторовими даними.

  Діяльність Ради матиме позитивний вплив на забезпечення ефективного прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування управлінських рішень, що сприятиме задоволенню потреб суспільства в усіх видах географічної інформації.

  Серед основних завдань Ради:

  · розроблення та подання пропозицій Кабінету Міністрів України у сфері національної інфраструктури геопросторових даних;

  · сприяння зменшенню дублювання геопросторових даних та метаданих у різних держателів даних;

  · сприяння забезпеченню належних умов користування геопросторовими даними органами державної влади, органами місцевого самоврядування та іншими користувачами;

  · розгляд річного звіту про функціонування та розвиток національної інфраструктури геопросторових даних;

  · сприяння розбудові інформаційної взаємодії між держателями даних.