• In English
  • Майже півмільйона гривень надійшло в квітні до бюджетів Черкащини за результатами земельних торгів

    Минулого місяця цього року на електронних земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продано права оренди чотирьох земельних ділянок загальною площею 46,45 га, розташованих на території Тальнівського і Жашківського районів Черкаської області. Ділянки передано в користування терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. За результатами торгів до сільських рад Черкащини надійшло більше 491 тис. гривень.

    Найдорожче під час торгів продано право оренди земельної ділянки площею 18 га в адмінмежах Червонокутської сільської ради Жашківського району Черкаської області. Щорічна плата за неї зросла до 66,2% від нормативної грошової оцінки землі. У грошовому еквіваленті до бюджету села за оренду цієї ділянки надходитиме 180,2 тис. грн, стартова ціна була лише 21,8 тис. грн (8% від нормативної грошової оцінки). Також 62,5% від нормативної грошової оцінки (200,3 тис. грн) сплатив інвестор за право користування земельною ділянкою площею 16,3 га в адмінмежах Лісівської сільської ради Тальнівського району Черкаської області.

    Довідково

    Електронні торги проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».