• In English
 • Заступник Міністра Ярослав Войтович привітав учасників відбору для участі у 44 Марафоні Морської піхоти США
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 травня 2019 року о 16:00

  24 травня на НСК «Олімпійський» пройшло тестування кандидатів для участі у 44 Марафоні Морської піхоти США, який відбудеться у Вашингтоні у жовтні цього року.

  Захід організований благодійним фондом «Ветеранська десятка» за ініціативи Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка.

  Команда від України, яка складається з ветеранів, які зазнали поранення та діючих військовослужбовців ЗСУ, Національної Гвардії, Державної прикордонної служби України беруть участь у цих змаганнях з 2016 року – у забігах на 42 км та 10 км, для важкопоранених із протезами нижніх кінцівок та втратою зору.

  Заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович відвідав відбіркові тренування та привітав учасників.

  «Хочу подякувати вам всім, передусім, за те, що своїм прикладом ви демонструєте важливість реабілітації через спорт, як фізичної, так і психологічної. Це ваш великий особистий внесок у розвиток фізичної культури та популяризацію здорового способу життя. Бажаю Вам сил та перемог в житті і спорті».

  Вадим Свириденко, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, призер 41 Марафону Морської піхоти США у забігу на 10 км та бронзовий призер Ігор Нескорених-2017 також привітав учасників сьогоднішніх випробувань.

  ДП «Служба спортивної медицини» при Міністерстві молоді та спорту забезпечувала медичний супровід змагань.

  Подібні випробування також відбулись у Хмельницькому 18 травня.

  Нагадаємо, що восени 2018 року Федерація легкої атлетики України за підтримки Міністерства молоді та спорту проводила спортивно-реабілітаційний проект для ветеранів АТО, який проходить на НСК «Олімпійський».

  Проект був відкритий для ветеранів, незалежно від рівня підготовки. За підтримки досвідчених тренерів у учасників є можливість готуватись до змагань, відновити свої фізичні кондиції та отримати психологічну розрядку.