• In English
 • Майже 3,2 тис. соціальних працівників допомагають мешканцям Дніпропетровщини під час карантину
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 07 квітня 2020 року о 10:42

  Майже 3200 соціальних працівників допомагають мешканцям Дніпропетровщини під час карантину. Піклуються про самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю, багатодітні сім’ї. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Зараз літні люди потребують особливої уваги та турботи. Адже саме вони – одна з найуразливіших до інфікування коронавірусом категорій. Під час карантину понад 3 тисячі працівників соціальних служб області допомагають пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям. Тож жителі регіону, які знаходяться в групі ризику, можуть перечекати важкий період і убезпечити себе від можливого зараження», - наголосили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

  В області майже 2,5 тисячі соціальних працівників обслуговують на дому  близько 32 тисяч одиноких пенсіонерів та людей з інвалідністю. Доставляють продукти харчування та медикаменти, допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу та прибирати.

  Ще понад 700 фахівців допомагають сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах. А також бездомним людям та іншим вразливим верствам населення.

  Перелік усіх територіальних центрів, які діють на Дніпропетровщині, тут.