• In English
 • Дніпропетровська ОДА вже придбала 57 апаратів ШВЛ
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 07 квітня 2020 року о 12:03

  Дніпропетровська ОДА вже придбала 57 апаратів ШВЛ, в планах – ще 16. Сучасне обладнання закупили через систему Prozorro за оптимальними цінами – одними з найнижчих в Україні. Поставки апаратів вже почалися і триватимуть до середини травня. Про це повідомив очільник області Олександр Бондаренко.

  «Апарати штучної вентиляції легенів життєво необхідні під час епідемії коронавірусу. Закуповуємо таке обладнання для госпітальних баз регіону. Вже придбали 57 апаратів ШВЛ. Закупку робили через систему електронних держзакупівель Prozorro за оптимальною ціною – враховуючи актуальний курс долара, комплектацію, гарантію, доставку. На це витратили понад 46,4 млн грн», – зазначив Олександр Бондаренко.

  Наприклад, обласним коштом закупили американські апарати інтенсивної терапії V8600 Oricare. Таке ж обладнання придбали, зокрема, Дніпровська міська лікарня №21, Львівський фтизіопульмонологічний центр, Тернопільска база спеціального медпостачання. Проте ДніпрОДА закупила його за найнижчою ціною – 715 тис. грн за одиницю.

  Дешевше покупка обійшлася тільки Криворізькій інфекційній лікарні №1. Проте апарати, придбані ОДА, мають довшу гарантію та балон кисню до кожного приладу.

  Загалом Дніпропетровська ОДА планує придбати 73 апаратів ШВЛ.