• In English
 • Люди, які повертаються із зони бойових дій, мають гарантовано отримувати якісні соціальні послуги, - Григорій Галаган
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 30 травня 2019 року о 18:46

  Люди, які повертаються із зони бойових дій, мають гарантовано отримувати якісні соціальні послуги. На цьому наголосив перший заступник Міністра у справах ветеранів під час інспектування стану надання соціальних послуг ветеранам війни, учасникам бойових дій, АТО/ООС та членам їх сімей на Сумщині.

  «Сьогодні в Україні вкрай важливо займатися соціалізацією ветеранів. Просто надати пільги цій категорії громадян і їх адмініструвати – це далеко не все. Саме тому мій приїзд на Сумщину – це і моніторинг ситуації на місцях для подальшого внесення законодавчих змін, і моніторинг власне самих соціальних послуг, що надаються ветеранам бойових дій», – повідомив Григорій Галаган під час візиту до Центру учасників бойових дій у Сумах.

  Перший заступник Міністра у справах ветеранів на власні очі переконався у якості надання соціальних послуг ветеранам війни, учасникам бойових дій, АТО та членам їх сімей, а також відзначив професійний рівень надання їм реабілітації у цьому Центрі.

  Довідково 

  Понад 3 роки у м. Суми функціонує Центр учасників бойових дій. У Центрі є зала лікувальної фізкультури з боксерськими грушами, фітболами та новітніми тренажерами. У закладі працюють профільні лікарі, зокрема, терапевт, невролог, фізіотерапевт, психотерапевт, фахівці з оздоровчого масажу, електролікування на апаратах м’язової стимуляції  та ультразвукової терапії, йоготерапії тощо.