• In English
 • Львівщина активізує співпрацю з Республікою Білорусь
  Львівська ОДА, опубліковано 25 лютого 2019 року о 19:50

   Cьогодні, 25 лютого, заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів  зустрівся із Першим заступником Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрієм Євдоченком.

  Роман Филипів подякував білоруській стороні за сприяння в організації візиту делегації Львівщини до м. Гомель 25-26 жовтня 2018 року. Також наголосив на важливості продовження співпраці в економічному напрямі.

  “Ми готові шукати партнерів для співпраці з білоруськими підприємствами, які виходять на український ринок, та проводити консультації для них. А також наші підприємства зацікавлені у консультаціях з білоруською стороною”, - зазначив Роман Филипів.

  Окрім того, Роман Филипів наголосив на співпраці у сфері туризму та зазначив, що Львівщина зацікавлена в подальшому розвитку міжрегіонального співробітництва з регіонами Республіки Білорусь у контексті реалізації спільних проектів у рамках програми «Польща-Білорусь-Україна».

  У відповідь заступник Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрій Євдоченко відзначив, що 150 компаній Львівщини співпрацюють з Білоруссю.

  “Ми зацікавлені не тільки в економічній співпраці, а й в політичних відносинах. Україна – братська країна і наш сусід. Ви йдете в правильному напрямку. Україна з точки зору експорту є для нас другим партнером, і ми готові і надалі співпрацювати”, - зазначив Андрій Євдоченко.

  Зазначимо, білоруська делегація бере участь сьогодні у П’ятому засіданні українсько-білоруської Робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі.