• In English
 • Країни-учасниці Міжнародної консультативної ради при Міненерго допомогли Україні обладнанням на мільйони євро, – Герман Галущенко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 09 грудня 2022 року о 18:45

  Міністр енергетики України Герман Галущенко взяв участь у засіданні координаторів Міжнародної енергетичної консультативної ради високого рівня при Міненерго.

  Герман Галущенко наголосив, що після масованих російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури ситуація в енергосистемі України залишається складною. Водночас є інформація про можливе повторення обстрілів найближчим часом. Ускладнити ситуацію можуть і очікувані зимові морози.

  “Ми ефективно використовуємо надане міжнародними партнерами обладнання для проведення відновлювальних робіт та стабілізації ситуації в енергосистемі. Ми дякуємо за цю допомогу. Україна вже отримала енергетичне обладнання на мільйони євро. Наше завдання на сьогодні – не просто використати обладнання для проведення швидких відновлювальних робіт, але і сформувати склад обладнання, яке може терміново знадобитися після наступних обстрілів”, - зазначив він.

  Міністр подякував міжнародним партнерам за комунікацію в режимі 24/7 та готовність і надалі координувати співпрацю для надання підтримку українському енергетичному сектору.