• In English
 • Кожен може бути частинкою державотворення і творити Ukraine NOW вже сьогодні, - Роксолана Стадник студентам УАЛ
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 грудня 2018 року о 18:49

  Кожен може бути частинкою державотворення і творити Ukraine NOW вже сьогодні, - наголосила керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник у рамках навчального дня в львівському осередку Української академії лідерства.

  «Надихнула вчителів львівських шкіл, які мали зустріч із студентами і обговорювали проблематику освітніх напрямків у школах, успішною роботою над національним брендингом Ukraine NOW, який з’явився завдяки колаборації експертів, відомих комунікаційників, британських колег, Уряду, підприємців та креативної індустрії. Дуже вдячна за неочікувану нагоду донести до учасників про можливості, які сьогодні дає країна, що кожен може бути частинкою державотворення і творити Ukraine NOW вже сьогодні», - сказала Роксолана Стадник.

  Під час зустрічі студенти дізналися про роботу державних комунікацій, отримали кейси щодо організації комунікаційної діяльності на прикладі урядових реформ (субсидії, електронне урядування, доступні ліки, обери свого лікаря тощо), за допомогою гри щодо викривлення інформації більш детальніше зрозуміли, як саме може спотворюватися інформація, поки вона доходить до кінцевого споживача, і як важливо користуватися інформацією із першоджерел. Серед іншого, молодим лідерам було запропоновано переглянути відеоролики, що таке ініціатива Відкритий Уряд, урядова комунікаційна платформа «Єдиний голос», як організована робота #депком Уряду, модель роботи усіх комунікаційних механізмів.

  За словами керівника Департаменту, один із блоків був присвячений доступу до публічної інформації: «Студенти із задоволенням слухали про свої права отримувати інформацію у державних органах у 5-денний термін, вчилися писати запити, дивилися навчальне відео та презентацію для більш ґрунтовного розуміння своїх інформаційних прав, і як вони можуть ними користуватися».

  «Я була вражена ідеями та креативністю студентів», - відзначила Роксолана Стадник та додала, що найкомунікабельнішим студентам запропоновано пройти стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

  Кожен може бути частинкою державотворення і творити Ukraine NOW вже сьогодні, - Роксолана Стадник студентам УАЛ Кожен може бути частинкою державотворення і творити Ukraine NOW вже сьогодні, - Роксолана Стадник студентам УАЛ