• In English
 • Корпоратизація Адміністрації морських портів буде завершена, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 16 квітня 2020 року о 18:33

  Сьогодні, 16 квітня 2020 року, відбулась онлайн-зустріч Міністра інфраструктури Владислава Криклія з представниками Американської торговельної палати в Україні. Зустріч присвячено питанням водного транспорту та роботі портів, а також подальшим планам співпраці з бізнес-спільнотою щодо інфраструктури водного транспорту.

  Владислав Криклій відзначив, що Міністерством розроблено та оприлюднено проект методики розрахунку ставок портових зборів: «Ми очікуємо на спільну роботу з бізнесом над проектом, готові розглядати конструктивні зауваження, також ми розпочали погодження документа з іншими органами влади, плануємо отримати результат до кінця травня», - зазначив Міністр інфраструктури.

  Наразі Адміністрація морських портів здійснює попередні розрахунки щодо окремих портів для здійснення порівняльного аналізу вартості суднозаходу за чинними ставками і за ставками, обрахованими за новою методикою.

  Владислав Криклій підкреслив, що корпоратизація Адміністрації морських портів буде завершена, проте, відповідний законопроект потребує суттєвого доопрацювання відповідно до отриманих зауважень інших центральних органів виконавчої влади та Державної регуляторної служби.

  «Ми плануємо підписання концесійних договорів за графіком. Готуються проекти концесії у порту Чорноморськ, Одеса та Бердянськ. Концесія залишається нашим незмінним пріоритетом», - заявив Міністр інфраструктури.

  Представники АСС наголосили на необхідності ухвалення законопроекту «Про внутрішній водний транспорт», Владислав Криклій зауважив, що наразі Міністерством ведеться робота з Підкомітетом з питань річкового транспорту Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, до аналізу відповідності доопрацьованого тексту законопроекту шести основним євродирективам з питань ВВТ залучаються європейські експерти, також опрацьовуються отримані пропозиції від бізнес-спільноти та інших Комітетів ВРУ.

  Також під час зустрічі обговорено питання одночасного шлюзування двох барж, плани з ремонту шлюзів, інші питання використання інфраструктури водного транспорту.

   

  Корпоратизація Адміністрації морських портів буде завершена, - Владислав Криклій Корпоратизація Адміністрації морських портів буде завершена, - Владислав Криклій