• In English
 • Кораблі Постійної військово-морської групи НАТО візьмуть участь в активній фазі «Сі Бриз-2019»
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 липня 2019 року о 14:58

  До порту Одеса прибула Постійна військово-морська група НАТО № 2 (SNMG2). В рамках візиту в гарнізонному Будинку офіцерів відбулась зустріч представників групи з командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

  Під час зустрічі начальник штабу — перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов привітав закордонних військових на гостинній українській землі та висловив сподівання на плідну співпрацю під час візиту.

  Своєю чергою командир походу – комодор Жозі Курц подякувала за теплий прийом та розповіла про завдання та цілі Постійної військово-морської групи НАТО.

  Також сторони обговорили участь кораблів групи в активній фазі українсько-американського навчання «Сі Бриз-2019», а на завершення зустрічі обмінялися пам’ятними сувенірами.

  Довідково

  До складу Постійної військово-морської групи НАТО № 2 (SNMG2) входять – есмінець «DUNCAN» Королівських ВМС Великої Британії, фрегат «TORONTO»  Королівських ВМС Канади, фрегат «REGELE FERDINAND» МС Румунії та фрегат «TURGUTREIS» ВМС Турецької Республіки.