• In English
 • Комітет з питань економічного розвитку виніс Програму діяльності Уряду на розгляд Верховної Ради
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 червня 2020 року о 18:05

  Комітет з питань економічного розвитку Верховної Ради України розглянув Програму діяльності Кабінету Міністрів України та ухвалив рішення винести документ на розгляд сесійної зали Парламенту.

  За відповідне рішення проголосувало дев’ять членів комітету, один висловився проти, ще троє утрималися. 

  В засіданні взяв участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, який представив Програму діяльності Уряду та відповів на запитання членів комітету.

  Очільник Уряду, зокрема, зазначив, що Програма діяльності Уряду містить 19 розділів, і є спільним напрацюванням Кабінету Міністрів та Верховної Ради, в її основу покладено передвиборчу програму Президента України Володимира Зеленського, програму партії "Слуга народу", укази Президента та пропозиції парламентських комітетів. Головною метою Програми, за словами Дениса Шмигаля, є забезпечення гідного рівня життя українців. Програма прогнозує відновлення економічного зростання України уже в другому півріччі поточного року.

  У свою чергу голова Комітету економічного розвитку, народний депутат від «Слуги народу» Дмитро Наталуха подякував Прем’єр-міністру за врахування у Програмі пропозицій Комітету та висловив особисту готовність підтримати документ на засіданні Верховної Ради і закликав депутатів «разом визначитися щодо підтримки Програми шляхом голосування» у четвер, 18 червня.