• In English
 • Командувач Об’єднаних сил зустрівся з Послом Австрії
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 листопада 2018 року о 17:35

  Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з австрійською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер в рамках візиту останніх до району проведення операції Об’єднаних сил.

  Командувач Об’єднаних сил ознайомив гостей з поточною безпековою і оперативною ситуацією в районі проведення ООС та гуманітарною складовою операції.

  Генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив, що противник продовжує обстріли населених пунктів, зокрема й із застосуванням важкого озброєння. З початку операції Об'єднаних сил зафіксовано 58 обстрілів населених пунктів та 1 обстріл ділянки місцевості, внаслідок яких загинуло 5 цивільних осіб та 10 було поранено.

  «Одночасно протягом останнього місяця зросла кількість мирних громадян, які загинули або були травмовані в результаті спрацювання вибухових пристроїв на непідконтрольній Україні території, – поінформував австрійську делегацію командувач Об’єднаних сил. – Це є наслідком нехтування російським агресором будь-яких норм мінної безпеки. Внаслідок підриву на ворожих мінах загинуло 5 цивільних осіб, троє з яких – діти, ще одного хлопчика важко поранено».

  Під час зустрічі командувач Об’єднаних сил представив гостям беззаперечні докази присутності військ РФ на Донбасі.

  Гості на власні очі побачили російський БПЛА типу Орлан-10, що був збитий українськими ППО 12 жовтня. Австрійську сторону було поінформовано, що з початку операції ОС було знищено (збито) 5 російських БПЛА типу Орлан-10.

  Наприкінці зустрічі командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв підкреслив, що в цілому ситуація в районі проведення операції Об`єднаних сил, попри провокаційні дії противника та практичне використання засобів вогневого ураження, залишається складною, однак контрольованою.

  Об`єднані сили продовжують виконувати завдання з дотриманням взятих українською стороною зобов`язань.