• In English
  • Команда Мінінфраструктури представила пріоритети відновлення України делегатам Європейської ради з міжнародних відносин

    Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна представила ключові пріоритети відновлення України на 2024 рік – відновлення та захист енергетики, забезпечення стійкості громад, забезпечення доступу населення до базових послуг, експортна логістика, посилення реформ для забезпечення прозорості та підзвітності відбудови та лідерства громад у відбудові.

    «Наша задача – врахувати виклики, спричинені повномасштабним вторгненням росії та набуттям Україною статусу кандидата на членство в ЄС. У своїй роботі ми сфокусовані на виконанні євроінтеграційних зобовʼязань України. Водночас разом з міжнародними партнерами працюємо над підвищенням інституційної спроможності територіальних громад та регіонів у розрізі проектного менеджменту, цифровізації, антикорупції та стратегічного планування. В основі наших політик – людиноцентричність. Ми відпочатку закладаємо можливість залучати мешканців громад до розробки та ухвалення рішень», – зазначила Олександра Азархіна.

    Європейська ради з міжнародних відносин під час свого візиту в Україну має визначити найгостріші проблеми та інструменти їх вирішення. Делегацію представляли Марі Дюмулен , директор програми «Ширша Європа» ECFR, Наталі Точчі , директор Istituto Affari Internazionali, Стівен Евертс , директор Інституту безпеки ЄС, Стефан Корнеліус , політичний редактор Süddeutsche Zeitung, Maciej Kuziemski, керуючий директор Philanthropy for Impact, Альона Гетьманчук, засновник і директор Центру «Нова Європа» в Києві

    Європейська рада з міжнародних відносин (European Council on Foreign Relations, ECFR) досліджує теми зовнішньої політики та безпеки. Організація ставить перед собою мету зміцнення загальної та узгодженої політики європейських країн в цих напрямках. Засновниками ECFR в 2007 році стали в п'ятдесят представників політичних еліт європейських країн, що прагнуть посилення ролі Європи в світовій політиці.