• In English
 • Київські аудитори протягом січня забезпечили відшкодування втрат на суму майже 10,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 лютого 2021 року о 08:38

  За січень 2021 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 10,6 млн грн.

  За результатами проведених заходів керівники підприємств, установ, організацій та органів влади прийняли 5 управлінських рішень.

  Матеріали 8 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування.

  У 3 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства – 2 об’єкти на загальну суму 14,5 млн грн.

  Окрім того, за недотримання законодавства 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП, 11 – до дисциплінарної та 5 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності.

  За результатами моніторингів попереджено витрати коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства, на загальну суму 408 млн грн, з яких відмінено торгів за 2 процедурами загальною очікуваною вартістю 338 млн грн та забезпечено розірвання 1 договору на загальну суму 70 млн грн.