• In English
  • Держенергоефективності: 8 промислових підприємств отримали обладнання з енергомоніторингу


    8 промислових підприємств отримали обладнання з енергомоніторингу завдяки зусиллям Проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що реалізується у співпраці з Мінекономіки та Держенергоефективності.

    Тепер компанії зможуть здійснювати моніторинг використання енергетичних ресурсів, а також визначати перспективні та дієві заходи з підвищення рівня енергоефективності.

    Такий проект допоможе зібрати достатній обсяг інформації щодо економічної та технічної доцільності впровадження енергоефективних заходів на підприємствах. Це у свою чергу дасть можливість застосувати більш ґрунтовний підхід до розробки та впровадження механізмів стимулювання енергоефективності та конкурентоспроможності українських підприємств.

    Окрім того, Проект за підтримки Мінекономіки та Держенергоефективності розробив концепцію встановлення енергетичного моніторингу на підприємствах чотирьох галузей промисловості: хлібопекарській, молочній, машинобудівній та виробництві неметалевих будівельних матеріалів.