• In English
 • Київ може стати центром проведення Чемпіонату Європи з маунтенбайку
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 13 квітня 2021 року о 15:29

  Сьогодні до Міністерства молоді та спорту завітав Президент Європейського Союзу велосипедистів Енріко делла Каза щодо можливості проведення Чемпіонату Європи з велосипедного спорту. На зустрічі були присутні Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, заступники Міністра Ніна Уманець та Андрій Чесноков, а також заступник голови КМДА Олена Говорова.

  «Нам дуже приємно, що змагання такого рівня будуть проходити в Україні, а саме в нашій столиці. Зі свого боку даю гарантію, що Міністерство підключатиметься фінансово та разом з містом буде допомагати організовувати захід. Зробимо все на високому рівні», - наголосив Вадим Гутцайт.

  У свою чергу заступник голови КМДА зазначила, що для столиці України велика честь приймати змагання такого рівня.

  «Київ гостинне та спортивне місто. Ми прагнемо, щоб у нашій столиці проходило більше подібних заходів міжнародного рівня. Ми готові  ще більше розвивати фізичну активність серед киян і гостей міста, завдяки змаганням такого рівня», - підсумувала Олена Говорова.

  Президент Європейського Союзу велосипедистів зазначив, що в Києві вперше, але точно не в останнє. Незважаючи на те, що в Україні ніколи не проводилися подібні чемпіонати, вони дуже зацікавлені провести їх саме тут.

  Крім того, у Києві планують провести Кубок Європи у 2023 році та Чемпіонат Європи у 2024 році.