• In English
 • Керівництво Міністерства у справах ветеранів зустрілося з представниками «Карітас України»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 28 березня 2019 року о 15:38

  Заступники Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк та Олександр Терещенко зустрілися з представниками БО «Карітас України». Під час зустрічі сторони обговорили перспективні шляхи співпраці. Зокрема, йшлося про перспективу розробки спільних проектів та можливість долучити ветеранів і їхні родини до вже існуючих програм.

  «Міністерство у справах ветеранів є активним лобістом інтересів ветеранів. Найбільш вразливою категорією з них є ветерани з числа внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, йдеться про вирішення їх житлового питання», - наголосила заступник Міністра Оксана Гаврилюк.

  Своєю чергою представники «Карітас Україна» наголосили на готовності співпраці у цій сфері. Перспективними напрямками співпраці є і програма домашньої опіки та робота з дітьми. Також йшлося про можливість спільного проекту щодо комплексної реабілітації, благодійні кошти для якої нададуть представники діаспори з Австралії. Це дало б можливість надати комплексні послуги з реабілітації понад десяти родинам ветеранів.

  Заступник Міністра Олександр Терещенко звернув увагу присутніх на той факт, що програми Карітас могли б охопити ті сфери надання послуг, де вони не передбачені державою. «На мою думку, перспективною сферою співпраці вже зараз є програма надання домашньої опіки для ветеранів-інвалідів, які працюють, оскільки наразі для цієї категорії осіб не передбачено надання допомоги соціального працівника», - зазначив він.

  У підсумку робочої зустрічі присутні задекларували готовність до всебічної співпраці і спільної роботи над проектами, а також наголосили на тому, що обмін досвідом стане значною частиною цієї співпраці.