• In English
 • Кандидати на посади слідчих в ДБР почали здавати тести
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 25 травня 2018 року о 12:27

  25 травня розпочалося тестування на знання законодавства для перших 250 кандидатів на посади слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань. Тести надав Офіс Ради Європи в Україні.

  Усього конкурс оголошено на 219 посад центрального апарату ДБР – як для слідчих, так і для інших категорій державних службовців: юристів, кадровиків, фінансистів тощо.

  Під час брифінгу, присвяченого початку тестування, секретар конкурсної комісії Олександр Лємєнов повідомив, що 1920 кандидатів подали документи для участі в конкурсі. Із них 1250 – на посади слідчих та 670 кандидатів на посади головних та провідних спеціалістів. Конкурсна комісія допустила 1646 кандидатів, які подали більше 5 тисяч пакетів документів на різні посади. Протягом наступних днів всі кандидати пройдуть тестування.

  Також кандидати мають виконати практичне завдання, пройти співбесіду та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.

  Директор ДБР Роман Труба звернув увагу, що наразі тривають три конкурси на 701 посаду в ДБР, в яких бере участь біля 5 тисяч кандидатів: на керівні посади, працівників центрального апарату та працівників територіальних органів.

  «Це найбільш масштабний конкурсний набір, який коли-небудь відбувався в Україні. Його проведення є технічно складним – організувати конкурсні процедури для тисяч кандидатів з мінімальними ресурсами, які є в Бюро. Але для того, щоб орган оголосив про початок роботи, має працювати не менше 30% працівників – це вимога законодавства. Саме тому ми проводимо такий об’ємний конкурс, оскільки у вересні маємо розпочати роботу», – зазначив Роман Труба.

  Кандидати на посади слідчих в ДБР почали здавати тести