• In English
 • Кам’янець-Подільський – молодіжна столиця України в 2019 році
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 грудня 2018 року о 12:13

  21 грудня в столичному «HUB 4.0» відбувся заключний етап відбору національного конкурсу «Молодіжна столиця України». За перемогу у фіналі змагалися 10 міст: Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Маріуполь, Одеса, Тернопіль, Харків, Хмельницький та Чернігів.

  Минулого року Мінмолодьспорту спільно з Українським інститутом міжнародної політики, Національною молодіжною радою України започаткували національний конкурс «Молодіжна столиця України», за підтримки Асоціації міст України та Асоціації ОТГ, покликаний активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. У 2018 році місто Львів було визнане найкращим для проживання та розвитку молоді.

  На початку заходу заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема подякував учасникам та фіналістам конкурсу за роботу, яка проводиться в містах у контексті молодіжної політики: «Було дуже цікаво вивчати змістовний досвід, що впроваджуєте у нових підходах та  форматах молодіжної роботи. Ця робота надихає. Мета конкурсу – навчитись діалогу і зробити так, щоб молоді люди  відчували себе запитаними, відчували свою значущість і вагомість в житті кожного окремо взятого міста. Бажаю кожному з міст стати переможцем!».

  Під час фінального етапу відбору делегації у складі представників міської влади та молоді презентували свою громаду та доводили, чому саме їхнє місто має стати наступною молодіжною столицею України.

  У підсумку наглядова рада, до складу якої увійшли представники центральних органів виконавчої влади, асоціацій органів місцевого самоврядування, ЗМІ, молодіжних об'єднань, міжнародних проектів та організацій, обрала молодіжною столицею 2019 року – Кам’янець-Подільський.

  Переможців  конкурсу проектів привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов: «Вітаю чудовий старовинний Кам'янець-Подільський із перемогою у цьому конкурсі! Завдяки конкурсу ми бачимо живі, цікаві приклади активної роботи молоді в регіонах, проекти молодіжних організацій, реальні кейси спільної діяльності молоді і місцевої влади. Вдячний всім учасникам конкурсу, кожному місту і ОТГ, які показали, що молодіжна політика в регіонах міцніє з року в рік!».