• In English
  • Кабмін погодив виділення 70 млн грн на будівництво сучасного біатлонного комплексу в м. Яремче
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 20 травня 2020 року о 17:58

    Сьогодні Кабінет Міністрів підтримав Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Яремче (для Поляницької сільської ради) на будівництво сучасного біатлонного комплексу в с. Поляниця (Івано-Франківська область). Сума субвенції складає 70 млн грн.

    «Біатлоністи завжди приносять нагороди Україні на міжнародних змаганнях. Тому така спортивна споруда європейського рівня вкрай важлива для нашої країни. Коли ми добудуємо другу чергу комплексу, то вже зможемо проводити там українські змагання та збори, щоб наші спортсмени не виїжджали за кордон, а мали змогу тренуватися в рідній країні. А якісні об’єкти тільки сприятимуть більш успішним виступам наших спортсменів. Окремо хочу подякувати депутатам та Президенту федерації біатлону Володимиру Бринзаку за підтримку», - зазначив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

    Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рік". Документ передбачає видатки на спортивну галузь, молодіжну політику та національно-патріотичне виховання в розмірі 2,6 млрд грн.