• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європейська та євроатлантична інтеграція – це великі можливості для країни загалом і для кожного громадянина зокрема
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 лютого 2019 року о 19:26

  Сьогодні на «Єдиному голосі» вчилися комунікувати мрію. А мріємо ми, урядові комунікаційники, як і вся країна, про вступ України до ЄС і НАТО. Надихаюча розмова з Віце-прем`єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе вселяє неабиякий оптимізм. Головний висновок після зустрічі: наполеглива праця неодмінно дає результат. У контексті євроінтеграції можемо пересвідчитися в цьому на прикладі «безвізу» і небаченого зростання експорту до ЄС. Попереду – зміни в усіх без винятку сферах нашого життя відповідно до найкращих практик Євросоюзу. Для цього маємо чітке керівництво до дії у вигляді Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яку українці здобули дуже дорогою ціною. Це найамбітніший і найбільший за обсягом документ, який ЄС колись укладав із третіми країнами.

  2018 рік став першим роком повноцінного виконання Угоди, і вже відчутні результати цієї роботи. Також Україна стає ближчою до Північноатлантичного альянсу. Але перші паростки європейської та євроатлантичної інтеграції, на жаль, надто вразливі перед популізмом, декларативністю, маніпуляціями і ворожою пропагандою, що посилюються напередодні виборів. Тому комунікація нашого руху до ЄС та НАТО вимагає подвоєння зусиль усіх гілок влади.

  Команда прес-служби Віце-прем`єр-міністра робить ставку на конкретні історії успіху, про які розповідає в межах інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей».

  Не лишайтеся осторонь цих надважливих процесів і ви! Адже європейська та євроатлантична інтеграція – це, передовсім, великі можливості для країни загалом і для кожного громадянина зокрема. А тому читайте Євроінтеграційний портал - https://eu-ua.org і підписуйтеся на Євроінтеграційний дайджест - https://eu-ua.org/digest!

  «Успішна комунікація – це тоді, коли ми віримо в те, що ми робимо», - переконана Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Усе буде ЄС і НАТО!

  Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європейська та євроатлантична інтеграція – це великі можливості для країни загалом і для кожного громадянина зокрема Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європейська та євроатлантична інтеграція – це великі можливості для країни загалом і для кожного громадянина зокрема Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європейська та євроатлантична інтеграція – це великі можливості для країни загалом і для кожного громадянина зокрема Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європейська та євроатлантична інтеграція – це великі можливості для країни загалом і для кожного громадянина зокрема