• In English
 • Італія надала фінансування для закупівлі двох машин механізованого розмінування, - Ігор Клименко
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 31 січня 2024 року о 19:18

  Міністр внутрішніх справ України у своєму Телеграм-каналі розповів про результати офіційного візиту Посла Італійської Республіки П'єра Франческо Дзадзо.

  За словами Ігоря Клименка, під час зустрічі було обговорено низку важливих питань, серед яких – надання Україні гуманітарної та військової допомоги.

  «Дякую Уряду Італії, італійському народові за ту підтримку упродовж двох років, яка надається нашій країні. Зокрема, дуже велика допомога надходить у сфері цивільного захисту», - зазначив Міністр внутрішніх справ України.

  Міністр внутрішніх справ та Посол Італійської Республіки в Україні обговорили співпрацю країн у сфері лікування і реабілітації наших військовослужбовців та проекти, що стосуються безпекової ситуації в Україні.

  «Ми зацікавлені у допомозі Європи, країн «Групи Семи», безпосередньо Італії щодо побудови безпечного простору в Україні. Це і система відеоспостереження, і система розкриття злочинів – кримінальний аналіз, робота оперативних служб тощо», - розповів Ігор Клименко.

  Окремий акцент – на гуманітарному розмінуванні. Італія активно долучається до цього процесу. Зокрема, надала фінансування для закупівлі двох машин механізованого розмінування саперним підрозділам ДСНС.

  «Договір укладено, чекаємо поставки», - резюмував Ігор Клименко.

  Своєю чергою Посол Італійської Республіки П’єр Франческо Дзадзо запевнив, що питання підтримки України у всіх сферах залишається пріоритетним.

  «Ми б хотіли запевнити, що Україна буде одним із пріоритетів під час головування Італії у «Групі Семи». Ми будемо продовжувати надавати підтримку на усіх рівнях – політичному, економічному, фінансовому, військовому та гуманітарному», - запевнив П’єр Франческо Дзадзо.