• In English
 • Ігор Клименко: Виклик екстрених служб за номером 112 доступний вже на Львівщині, Вінниччині, Житомирщині, Черкащині та Чернігівщині
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 01 грудня 2023 року о 14:41

  Виклик екстрених служб за номером 112 доступний вже на Львівщині, Вінниччині, Житомирщині, Черкащині та Чернігівщині. Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив у своєму офіційному Telegram-каналі.

  Відтепер громадяни, які перебувають на Львівщині, Вінниччині, Житомирщині, Черкащині та Чернігівщині зможуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером – 112. Це дозволяє значно пришвидшити процес зʼєднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами.

  Оператори Служби володіють англійською, польською, чеською та турецькою мовами.

  «Вже наступного року плануємо запустити 112 у Дніпрі та Одесі. І викликати рятувальників, поліцейських, медиків або працівників газової служби за єдиним номером можна буде з будь-якого регіону України», – зазначив Глава МВС України.

  Як відомо, відкриття першого комунікаційного центру Служби 112 у Києві відбулося за участі Президента України у липні цього року. За цей час оператори прийняли майже 350 тисяч викликів.