• In English
 • Ігор Клименко: Після трагедії у Броварах ми докорінно змінили систему керування внутрішньою авіацією в МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 25 травня 2023 року о 12:05

  Після трагедії у Броварах ми докорінно змінили систему керування внутрішньою авіацією в МВС.  Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив в інтерв’ю виданню «РБК-Україна».

  Ігор Клименко розповів, що після авіакатастрофи з керівництвом МВС у Броварах, у відомстві вирішили заборонити всім керівникам користуватися під час воєнного стану авіаційним транспортом – гелікоптерами та літаками.

  «Водночас, ми разом з Мінінфраструктури сьогодні вже приступили до формування єдиної системи функціонування європейського авіаційного парку нашої держави. Тому ми маємо зробити все, щоб безпека в наших підрозділах, і не тільки в МВС, а і в інших відомствах, була максимально дотримана», – зазначив Міністр внутрішніх справ.

  Він заявив, що Офіс Генерального прокурора та ДБР активно розслідують цю справу і вже невдовзі зможуть розповісти про результати: «Офіс Генпрокурора і Державне бюро розслідувань проводять це розслідування, я сподіваюсь, найближчим часом вони зможуть поділитися результатами даного провадження. З моєї сторони було б некоректно коментувати хід досудового розслідування, яке не відноситься до МВС», – відповів глава відомства на запитання журналіста.

  Повне інтерв'ю Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка інформаційному агентству «РБК-Україна» читайте тут.