• In English
 • Ігор Жданов зустрівся із головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Лоттою Сільвандер
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 квітня 2019 року о 11:37

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і новопризначена голова представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лотта Сільвандер обговорили перспективи подальшого співробітництва  під час зустрічі 17 квітня в Мінмолодьспорту.

  Міністр подякував ЮНІСЕФ за плідну співпрацю та допомогу Міністерству у реалізації завдань щодо розвитку ефективної молодіжної політики: «Завдяки підтримці ЮНІСЕФ, ми змогли досягти дієвих результатів співпраці і сподіваємось продовжити розпочаті проекти та використати отримані напрацювання для удосконалення діяльності Міністерства у молодіжній сфері».

  Він зазначив, що результати співпраці з ЮНІСЕФ допомогли впровадити в Україні реформи у молодіжній сфері. Зокрема: створено низку дорадчих органів при Міністерстві з числа молодіжних активістів; молодь долучається до планування, розробки та реалізації молодіжної політики; за її активної участі розробляються стратегічні документи; у регіонах України напрацьований досвід роботи різних форм молодіжного представництва (молодіжні ради, молодіжні колегії, координаційні ради з питань молодіжної політики, студентські ради, парламенти); постановою Кабінету Міністрів України затверджено типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи.

  Співпраця з ЮНІСЕФ також сприяє реалізації в Україні Цілей Сталого Розвитку, які стали основою для формування та реалізації державної політики, в тому числі у молодіжній сфері. «Ми розглядаємо молодь як великий ресурс та потенціал для досягнення ЦСР і реалізації завдань державної молодіжної політики. Девіз роботи нашого Міністерства - жодних рішень для молоді без молоді», - наголосив Ігор Жданов.