• In English
 • Україна та Туніс започаткували міждержавну договірно-правову базу у молодіжній сфері, сфері фізичної культури та спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 квітня 2019 року о 11:47

  17 квітня у м. Туніс (Туніська Республіка) у ході Третього засідання Міжурядової українсько-туніської комісії з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством молоді та спорту Туніської Республіки про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

  Вперше в історії незалежності України було підписано Меморандум про взаєморозуміння  у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту з країною не тільки регіону Магрибу, але й всього Африканського континенту.

  Від української сторони Меморандум підписав заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, від туніської сторони – Державний секретар з питань економічної дипломатії Міністерства закордонних справ Туніської Республіки Гатем Ферджані.

  Меморандум було розроблено з метою активізації українсько-туніського співробітництва у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту та забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-туніських відносин у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту шляхом співробітництва державних органів, громадських молодіжних організацій та організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, федерацій з видів спорту обох країн.