• In English
 • Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Сумській області надали 165466 адміністративних послуг

  Від початку поточного року землевпорядниками Сумщини надано громадянам та юридичним особам 165 466 адміністративних послуг.

  Переважну більшість адмінпослуг (157629) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (101224), державної реєстрації земельних ділянок (17559) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (14977).

  На платній основі землевпорядники Сумської області надали 7837 адмінпослуг. За ці послуги нараховано плату у розмірі 734,48 тис. грн, які надійшли до місцевих бюджетів Сумщини. Найбільші надходження – у розмірі 66082 тис.грн – отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.