• In English
 • Ігор Жданов: Збільшення можливостей для занять спортом осіб з інвалідністю - запорука підвищення стандартів життя в Україні
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 серпня 2019 року о 17:58

  Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 серпня прийнято два документи на підтримку паралімпійського спорту в Україні.

  Перший - розпорядження щодо зміцнення матеріальної бази майбутнього Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який буде побудовано в Дніпрі.

  Як відомо, у квітні 2017 року було прийняте рішення про створення такого Центру, адже українські паралімпійці з 2014 року не можуть користуватись аналогічним центром, який розташований в Євпаторії, на території окупованого Криму.

  Другий документ вносить зміни у Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу - на виконання Указу Президента України від 30 березня 2018 р. №93 - стосовно відкриття в ДЮСШ відділень для дітей з інвалідністю для занять визнаними в Україні видами спорту.

  «Гадаю, не потрібно зайвий раз казати про то те, що більше можливостей для занять спортом дітей з інвалідністю - це не тільки про їхнє здоров'я, соціалізацію і збільшення шляхів самореалізації в майбутньому, але й про підвищення стандартів життя в нашій державі в цілому», - наголосив під час засідання Уряду Міністр молоді та спорту  Ігор Жданов.