• In English
 • Ігор Жданов: Важливо, щоб молодь діаспори відчувала ті проблеми, які хвилюють українців
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 серпня 2018 року о 12:24

  27 серпня в колонній залі Київської міської державної адміністрації, урочисто відкрили Форум молоді української діаспори Київ-2018.

  Вітаючи учасників Форуму Міністр молоді та спорту Ігор Жданов передав учасникам та організаторам вітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та зазначив: «Щиро дякую всім, хто долучився до проведення цьогорічного Форуму молоді української діаспори — Київській міській державній адміністрації, Світовому Конгресу Українців, народним депутатам, громадським діячам. І звичайно, всім молодим людям, які приїхали з усіх куточків світу поспілкуватися із Україною».

  «Ми зібралися з позитивного приводу - Івано-Франківськ, Вінниця, Одеса, Дніпро, а тепер і Київ прийняли Форум молоді української діаспори. Цей захід дуже важливий для нас. Ми - єдина нація, незалежно від того, де ми проживаємо - у Польщі, Словаччині, Британії, Австралії чи Україні. Важливо, щоб молодь діаспори відчувала ті проблеми, які хвилюють нас», - додав Міністр.

  Ігор Жданов також анонсував програму стажування молоді діаспори в центральних органах влади. Планується, що акція відбудеться вже у жовтні.

  Участь у цьогорічній акції взяли близько 300 молодих українців з різних куточків світу – це мoлoді лідери та активна мoлoдь з української дiаспoри та України, представники Світового та Європейського Конґресу Українців, інших всеукраїнських та діаспорних організацій.

  З 24 по 26 серпня пройшла неформальна частина Форуму, під час якої учасники відвідали визначні місця Києва та регіону, взяли участь у тренінгах.

  З 27 по 29 серпня відбувається офіційна частина Форуму – 2 Конґрес СКУМО, – в рамках якого пройдуть пленарні засідання, засідання конґресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, обрати нове керівництво СКУМО.