• In English
 • Ігор Жданов: Українська Донеччина - один із яскравих прикладів розбудови молодіжних центрів
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 09 жовтня 2018 року о 16:36

  9 жовтня, під час робочої поїздки на Донеччину, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов узяв участь у відкритті молодіжного центру «Імпульс» у м. Світлодарськ.

  «За підтримки Міністерства та місцевих органів влади, самоорганізації молоді відбувається активна розбудова мережі молодіжних центрів», - зазначив Ігор Жданов. Він поділився своїми позитивними враженнями від молодіжної інфраструктури на Волині, Вінниччині, в Одесі, Чернігові, Дніпрі та інших містах.

  «Українська Донеччина - один із яскравих прикладів розбудови молодіжних центрів, - наголосив Міністр. - Сучасні молодіжні центри працюють у Донецькій області, яка є лідером у цьому процесі. Зокрема, у звільнених від бойовиків Слов’янську та Краматорську».

  «Світлодарськ - особливе місто, на лінії розмежування, - зауважив Ігор Жданов. – «Імпульс» -   перший у Світлодарську молодіжний центр, і я впевнений, що саме тут народжуватимуться цікаві та потрібні ідеї для розбудови мирного життя».

  Передбачається, що в молодіжному центрі «Імпульс» будуть створені умови для спілкування,  змістовного відпочинку, проведення різноманітних тренінгів, лекцій, зустрічей тощо.

  Плануються різноманітні майданчики, а саме: робота із дітьми та молоддю з фізичними обмеженнями, відкритий простір для проектної роботи, творча майстерня для мистецького розвитку, вуличний простір для відпочинку.