• In English
 • Ігор Жданов відвідав молодіжний центр «Перспектива» у Бахмуті
  опубліковано 09 жовтня 2018 року о 16:39

  Під час робочого візиту до Донецької області Міністр молоді та спорту Ігор Жданов ознайомився із роботою молодіжного центру «Перспектива» у Бахмуті.

  «Перспектива» - це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молоді за принципами доступності та спільної відповідальності.

  Серед основних напрямків роботи центру - національно-патріотичне виховання,  неформальна   освіта,  підтримка молодіжних громадських організацій міста, розвиток учнівського та студентського самоврядування.

  Спілкуючись із молоддю, Ігор Жданов наголосив на важливості створення належних умов для розвитку мережі молодіжних центрів європейського зразка.

  «Я неодноразово відвідував молодіжні центри Донеччини, і завжди це приємні зустрічі, активна комунікація, що дуже надихає. Вдячний активістам, місцевій владі, які співпрацюють на розвиток як краю в цілому, так і молодіжної політики на рівні регіону і в містах», - зазначив Міністр.

  Також урядовець розповів про відкриття молодіжного центру у Світлодарську - місті на лінії розмежування - та відзначив важливість цієї події.