• In English
 • Арсен Аваков: Авіаційні підрозділи МВС навчатимуться з тактичними підрозділами Національної гвардії Каліфорнії
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 09 жовтня 2018 року о 16:21

  Авіаційні підрозділи МВС навчатимуться з тактичними підрозділами Національної гвардії Каліфорнії. Про це сторони домовилися під час зустрічі Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та командувача Національної гвардії штату Каліфорнія Девіда Болдвіна.

  Арсен Аваков наголосив, що МВС працює над розбудовою авіаційної компоненти, тому для підрозділів системи важливо ознайомитися із досвідом американських партнерів.

  «Ви знаєте, що ми розвиваємо авіаційну компоненту нашої системи. Тому для нас дуже важливо зберігати з вами комунікацію, щоб отримувати певний досвід і знання», - сказав він.

  Своєю чергою Девід Болдвін запропонував започаткувати партнерство між авіаційними підрозділами МВС та Національною гвардією Каліфорнії.

  «Якщо говорити про співробітництво в питаннях авіації, то я хотів би запропонувати, щоб ми започаткували партнерство між нашими авіаційними підрозділами. Щоб це було пряме партнерство між тактичними підрозділами. У нас є авіаційний батальйон, який виконує ряд завдань у середині країни – захист безпеки країни. Ми можемо організувати роботу на рівні наших штабів. Розповісти, як ми працюємо над бюджетом, розповісти про планування операцій та обслуговування, а також про програми підготовки екіпажів», - сказав він.

  Крім того, сторони підписали двосторонній документ, у якому домовилися поглибити співпрацю у сфері охорони державного кордону, зокрема, у питаннях боротьби з транскордонною злочинністю та кіберзахисту.

  Окрім цього, Міністерство внутрішніх справ України та Національна гвардія штату Каліфорнія домовилися обговорити проблеми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, а також напрацювати механізм їх повернення додому та відновлення інфраструктури Донбасу.