• In English
  • Ігор Петрашко: Уряд зробив ще один вагомий крок до комплексного оновлення вантажних залізничних вагонів

    Сьогодні, 12 травня, на виїзному засіданні Уряду в Чернігові було прийнято постанову про затвердження переліку товарів - вантажних вагонів, які не можуть бути поміщені у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами. Таке рішення Уряду сприятиме оновленню інфраструктури, виведенню залізничної та вагонобудівної галузі з кризи і створенню умов для її подальшого розвитку.

    “Розвиток залізничної та вагонобудівної галузі є в пріоритеті Уряду. Нашими рішеннями ми прагнемо запустити комплексну програму оновлення вантажних вагонів, обмеження ввозу та експлуатації старих вагонів з сусідніх держав, підвищення безпеки залізничних перевезень. Все це сприятиме підтримці наших виробників, створенню нових робочих місць, розвитку української вагонобудівної промисловості”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

    Сьогоднішнє рішення є складовою програми Уряду щодо комплексного оновлення вантажного рухомого складу залізничної галузі, що запроваджується Мінекономіки разом з Мінінфраструктури, Мінстратпромом та іншими органами центральної виконавчої влади.

    Програма додатково передбачає обмеження експлуатації старих вантажних вагонів, запровадження фінансових стимулів для закупівлі вантажних залізничних вагонів, обмеження ввозу та експлуатації старих вагонів з сусідніх держав та посилений контроль технічного стану при експлуатації старих вагонів.