• In English
 • Ігор Петрашко: На рекордні 1,2 млрд грн видано кредитів бізнесу за минулий тиждень у рамках Програми 5-7-9

  Від старту програми банки-учасники видали 9 490 кредитів на загальну суму 22,7 млрд грн. З них 12,5 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 4 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 5,9 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

  Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (54%), торгівлі та виробництва (19%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

  “Маємо новий рекорд у рамках реалізації Програми 5-7-9: за минулий тиждень було видано кредитів на майже 1,2 млрд грн. Такий попит свідчить про відновлення економічної активності в Україні. Кошти будуть спрямовані на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу”, - зазначив Міністр розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

  Так, 230 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 390 млн грн – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0% складають 634 млн грн. Всього за тиждень було підписано 574 договори.

  Наразі Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 26 банками: АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк”, АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Укрексімбанк”, АТ АКБ “Банк Львів”, ПАТ “ПУМБ”, АТ “БАНК АЛЬЯНС”, АТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ “БАНК ВОСТОК”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ “Альфа-банк”, АТ “КБ “ГЛОБУС”, АТ “МЕГАБАНК”, АТ “ПОЛІКОМБАНК”, АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, АТ “ОТП Банк”, АТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”, АТ “ПРОКРЕДІТ БАНК”, ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК”, АТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ", ПАТ “МТБ БАНК”, АТ “ПІРЕУС БАНК МКБ”, АО “АСВІО БАНК”, АТ КІБ.

  Нагадаємо, що минулого тижня Уряд вдосконалив Програму, збільшивши максимальну допустиму державну допомогу з 200 тис. до 400 тис. євро.