• In English
 • Голова ФДМУ взяв участь в конференції з економічного розвитку в Токіо
  Фонд державного майна України, опубліковано 20 лютого 2024 року о 16:57

  У рамках конференції з економічного розвитку Голова Фонду державного майна України Віталій Коваль розповів про інвестиційні можливості, які пропонує ФДМУ. Японія планує виділити майже 1,25 мільярда євро для підтримки своїх інвесторів на українському ринку.

  «Це свідчить про зацікавленість Японії не лише в допомозі Україні, але й в її ринку», — відзначив Віталій Коваль.

  На конференції Голова Фонду держмайна виступив з пропозиціями для іноземних інвесторів. Зокрема акцентував на тому, що в управлінні ФДМУ є активи, які підійдуть для найрізноманітніших бізнес-проектів.  Загалом у інвестменю 1478 об’єктів приватизації державного майна. 

  Очільник відомства розповів про нові проекти Команди Фонду — Земельний Банк та робота з санкційним майном. Зокрема розглянули перспективи реалізації 691 об’єкта санкційних активів, що повинні працювати на відновлення України.  Віталій Коваль наголосив: «Наше спільне завдання — притягнути росію до відповідальності та змусити платити».

  Також Віталій Коваль звернув увагу на важливість реалізації проекту Земельний Банк, який відкриває можливості для участі в аукціонах з оренди землі. Наразі в ФДМУ перебувають 386 тис. га земель.