• In English
 • Герман Галущенко: Мрію, щоб на параді Перемоги українські енергетики йшли поряд з військовими
  Міністерство енергетики України, опубліковано 14 січня 2024 року о 16:45

  Під час робочої поїздки до Запоріжжя Міністр енергетики України Герман Галущенко нагородив працівників енергетичних підприємств регіону відзнаками за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку і підвищення ефективності функціонування енергетичної галузі України в умовах воєнного стану, сумлінну працю і професіоналізм.

  «Я дуже радий бути тут, в Запоріжжі. Ви – на передньому краї захисту незалежності України. На першій лінії фронту наші хлопці боронять нас в окопах, а другий фронт – енергетичний», - зазначив Міністр.

  Герман Галущенко подякував енергетикам за щоденну героїчну працю та виконання професійних обов’язків у надзвичайних умовах воєнного стану.

  «Я щиро вдячний кожному з вас. І ці нагороди – найменше, що ми можемо зробити. Я б дуже хотів, щоб на параді нашої Перемоги енергетики йшли поряд з військовими. Тому що ваша щоденна праця у прифронтовій зоні – вона героїчна, і ви робите її щиро, професійно і безстрашно», - наголосив Міністр.

  Почесні грамоти Кабінету Міністрів України, подяки та грамоти Міністерства енергетики України за вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня енергетика отримали зокрема працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго», ПрАТ «Укргідроенерго», НЕК «Укренерго».