• In English
 • Прозорість і підзвітність суспільству – наш пріоритет, – заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 січня 2024 року о 17:55

  Міністерство оборони презентувало Громадській антикорупційній раді при МОУ принципи роботи «Державного оператора тилу», який спеціалізується на закупівлях тилового майна для ЗСУ.

  «Громадська антикорупційна рада – важлива ланка в системі контролю за оборонними закупівлями, – акцентував під час зустрічі заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков. – Ми цінуємо активність громадськості й готові спільно працювати на результат».

  Віднедавна закупівлями для потреб Сил оборони займаються дві новостворені агенції, які опікуються летальними та нелетальними закупівлями:

  • «Агенція оборонних закупівель»
  • «Державний оператор тилу».

  «Прозорість і підзвітність у закупівлях є нашим пріоритетом. Тож ми рішучі продовжувати реформування системи закупівель у Міноборони. Будуємо її за стандартами НАТО. Ключове – це задовольнити потреби ЗСУ, щоб військові ефективно планували свої операції. Водночас орієнтуємося на 100% постачання саме від українських виробників», – зазначив Дмитро Кліменков.

  Він додав, що в «Державному операторі тилу» та «Агенції оборонних закупівель» мають бути створені Наглядові ради.

  «Незалежних членів наглядових рад уже шукаємо. Також перезавантажуємо менеджмент «Агенції оборонних закупівель». Шукаю професійних та енергійних працівників», – резюмував Дмитро Кліменков.