• In English
 • Харківські аудитори протягом січня - березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 8,1 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 квітня 2019 року о 09:24

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби впродовж січня -березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 8,1 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 68 пропозицій та рекомендацій.

  За результатами заходів державного фінансового контролю органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи прийняли 22 управлінських рішення.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 44 осіб, до дисциплінарної – 23 осіб, із посад звільнено 2 посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 15 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 9 цивільних позовів, до суду пред’явлено позов на суму 319,7 тис. грн.

  До правоохоронних органів передано 12 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування.

  Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 16,1 млн грн.