• In English
 • Голова Нацполіції відкрив тренінг для працівників ювенальної превенції
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 серпня 2018 року о 14:23

  Упродовж двох днів поліцейські зі всіх регіонів країни разом із експертами та міжнародними партнерами обговорюватимуть сучасні підходи у сфері захисту прав дітей, а також ефективні методи протидії домашньому насильству. У відкритті заходу взяв участь Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

  Сьогодні, 27 серпня, у Києві розпочав роботу дводенний тренінг «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства та жорстокості стосовно дитини». Відкрили програму тренінгу Голова Нацполіції Сергій Князєв, заступник глави Нацполіції Костянтин Бушуєв, начальник Управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Лариса Зуб та керівник проектів з питань захисту дітей Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Анна Омельчук. Участь у ньому беруть начальники обласних підрозділів ювенальної превенції.

  Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив на важливості роботи служби, адже саме працівники ювенальної превенції мають впливати на патріотичне виховання сучасної української молоді.

  «Я би хотів, щоб за ці два дні ви підняли усі свої проблеми, які існують, і напрацювали стратегію вашої роботи. Це дуже важливо. Ви повинні змінити підхід до роботи та використовувати сучасні методики у взаємодії з дітьми», – зазначив Сергій Князєв.

  За словами заступника Голови Нацполіції Костянтина Бушуєва, для ефективної роботи в цьому напрямку усі служби мають працювати єдино та злагоджено.

  «Можу вам сказати точно – ми маємо надзвичайний ресурс, який складає молоде покоління. Починаючи з тих дітей, які, звісно, вже усвідомлюють, що навколо них відбувається, закінчуючи тими, які, власне, стануть поповненням для Збройних Сил України, Національної поліції та інших структур, які дбають про збереження єдності нашої країни», – зауважив заступник Голови Нацполіції.

  Відтак, упродовж наступних двох днів (27-28 серпня), керівники регіональних підрозділів ювенальної превенції ознайомлюватимуться з європейськими практиками, здобуватимуть сучасні навички профілактики дитячої злочинності, а також обмінюватимуться досвідом у протидії злочинам, які вчиняються за участі неповнолітніх.