• In English
 • 27 серпня - зустрічаємо національну паралімпійську збірну з легкої атлетики, яка повертається з чемпіонату Європи
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 27 серпня 2018 року о 14:37

  Сьогодні із 49 медалями чемпіонату Європи з легкої атлетики, повертається додому національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики.

  На чемпіонаті Європи, що з 20 по 26 серпня проходив у Берліні (Німеччина), збірна також посіла третє загальнокомандне місце.

  Легкоатлетична команда - 36 спортсменів (19 чоловіків, 17 жінок), які боролись за найвищі нагороди чемпіонату Європи з майже 600 спортсменами з 40 країн Європи,  завоювали 19 золотих, 22 срібних та 8 бронзових медалей.

  Загалом у нашій збірній - п`ять мультимедалістів (за золотими нагородами), 32 із 36 спортсменів повертаються в Україну з високими нагородами, 14 – із золотими медалями. Крім того, двоє спортсменів, які не увійшли у медальний залік, також вибороли по золотій медалі.

  Найкраще від команди України виступили Аджаметова Лейля та Загребельний Владислав, котрі однаково вибороли по дві золоті та срібні нагороди.

  Нашим спортсменам вдалось побити два рекорди світу та встановити п`ять рекордів Європи. Наші рекордсменки: Овсій Зоя (рекорд світу, два рекорди Європи), Лєбєдєва Яна (рекорд світу та три рекорди Європи).

  Зустрічаємо команду сьогодні, 27 серпня, о 17:45 в аеропорту Бориспіль (термінал D, зала прильоту).