• In English
 • Голова Держенергоефективності представив бізнесу Туреччини можливості інвестування в українські проекти із заміщення газу

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук обговорив із представниками енергетичної компанії «Çalık Enerji» (Туреччина)  можливості залучення турецьких інвестицій та технологій в українську «чисту» енергетику.

  Компанія «Çalık Enerji», заснована у 1998 р., спеціалізується у т.ч. на проектах із виробництва енергії із відновлюваних джерел енергії. Компанія працює у країнах Близького Сходу, Центральної Азії, Африки.

  Розглядаючи «чисту» енергетику в Україні, Сергій Савчук звернув увагу представників компанії на значний інвестиційний потенціал для використання усіх видів відновлюваних джерел.

  «Особливо перспективним може бути встановлення когенераційних установок для виробництва як тепла, так і електроенергії з біомаси. Для цього є достатня ресурсна база в кожному регіоні та стимулююче законодавство», - пояснив Сергій Савчук.

  За підсумками зустрічі представники Держенергоефективності домовилися ознайомити турецьку компанію із  потенційними «зеленими» проектами в Україні, у т. ч. на Інвестиційній карті «UAMAP».