• In English
 • Тернопільські аудитори протягом січня-жовтня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 32 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 08 листопада 2019 року о 09:31

  З початку поточного року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели 43 ревізії, під час яких виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму        44,3 млн грн. Такими заходами забезпечили відшкодування втрат на суму понад  32 млн грн.

  У звітному періоді завершено 6 державних фінансових аудитів, під час яких встановлено факти неефективних управлінських рішень та ризикових операцій, що призвели чи можуть призвести до упущених вигод, неотриманих доходів чи зайвих витрат на суму 89,8 млн грн.

  За результатами моніторингу 202 закупівель попереджено порушень у сфері публічних закупівель шляхом відміни торгів та розірвання укладених договорів на суму 237,8 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 180 посадових  осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності на суму штрафів 67,4 тис. грн.

  До установ, підприємств та організацій, які допустили порушення бюджетного законодавства, у 23 випадках застосовано фінансові санкції.

  До правоохоронних органів передано 18 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 17 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.