• In English
 • Глава Уряду про впровадження «Чесної платіжки»: Повернемо «комунальних баронів» на землю
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 липня 2019 року о 19:56

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав запровадження урядової ініціативи «Чесна платіжка» ефективним способом повернути на землю всіх «комунальних баронів», які завищують ціни на тепло і гарячу воду для споживачів, і запропонував міським головам, які вважають чесний рівень вартості тепла в 1400 грн за Гкал заниженим, вийти на трибуну Уряду і пояснити свою позицію. Про це Глава Уряду сказав в ефірі телеканалу «Simon» (Харків).

  «Питання тарифів – чутливе для людей. Це серйозна проблема, яку треба вирішувати. Зауважте: в травні я змусив НАК «Нафтогаз України» знижувати ціни на газ. І що ми побачили? Що ціна на газ знижується! Але ціна на тепло не знижується, – сказав Володимир Гройсман. – Відтак ми почали аналізувати формули теплокомуненерго, побачили, що багато ТКЕ належить офшорам – і це якась нова реальність! Ми побачили, що є штучно завищені ціни і прийняли рішення про запровадження «Чесної платіжки». Ми обмежили вартість Гкал в 1400 грн. Я кажу мерам: якщо ви бачите, що це мало – будь ласка, виходьте на трибуну Кабміну і переконуйте, чому ціна в вашому місті має бути вищою».

  Прем’єр-міністр наголосив, що всі дії Уряду направлені на захист простих людей. «Ми змусимо «комунальних баронів» повернутися на землю і захистимо людей», – додав Володимир Гройсман.

  Глава Уряду про впровадження «Чесної платіжки»: Повернемо «комунальних баронів» на землю